Od 1999

Ręcznie robione w naszym własnym warsztacie

Czy są jakieś pytania? Daj nam znać

Małe studio, duże ambicje. Odpowiemy na Twoje pytanie w ciągu kilku godzin. Lub zadaj pytanie bezpośrednio w oknie czatu na żywo.

(tylne) adresy

Hertoga Willemlaana 23

5961 TK Horsta

Obsługa klienta

085 - 0600355 (również WhatsApp)

info@bransolet.pl

info@armbanden.be

Media społecznościowe

Spółka

Izba Handlowa: 14 11 63 37

NIP: NL 0022 60920 B65

Godziny pracy

Od poniedziałku do soboty od 9:00 do 17:30

Otwarte w święta z wyjątkiem Nowego Roku

O Armbanden™ i Armbanden.be

Bransoletki są już od tego czasu 1999 oficjalnie zarejestrowana w Holandii i Belgii i rozpoczęła się od unikalnych ręcznie robionych „bransoletek”. Z, między innymi, grawerowanymi skórzanymi bransoletkami męskimi i damskimi i stał się tradycyjnym sklepem internetowym z biżuterią w damskich i męskich bransoletkach. W naszym własne studio stać się biżuterią dopasowane. Aby nadać każdej bransoletce niepowtarzalny wygląd i styl, specjalizujemy się w projektowaniu własnej bransoletki. Twój fajny prezent bransoletka jest zawsze otrzymywany w wyjątkowy sposób dzięki technikom grawerowania i obróbki skóry. Nasza kolekcja składa się z ponad 600 bransoletek dostępnych w magazynie z najnowszymi trendami i wzorami, takimi jak koraliki, drewniana, wytrzymała lina, bransoletki ze zdjęciami i bransoletki ze stali nierdzewnej na odcisk palca.

Ręcznie robiona biżuteria od 1999 roku z własnej pracowni.

Różne rodzaje skóry

Cała nasza „prawdziwa skóra” pochodzi z Matera we Włoszech. Dzięki temu jest nie tylko najwyższej autentycznej jakości, ale także solidny, zrównoważony i odpowiedzialny. Jeśli szukasz bransoletki z innego rodzaju skóry, daj nam znać. Z przyjemnością pokażemy, które paski skórzane są dostępne.

Skórzane bransoletki